Ne Söylediler?

Maddi kaygı gütmeksizin tam olarak bir eğitimci profesyonelliği ile çocuklarımıza oyunlar oynatarak beyin gelişimlerine ciddi katkılar sağlamalarını sağlayan aile sıcaklığı (abartısız) bulabileceğiniz bir ortam 😊 biz birer ay bireysel ve grup oyunlarını deneyimledik. yazın tatil yapmak istemedi kızım, oyun okuluna ara vermek zor geldi 😀 Bu yıl tüm yıl boyunca orada olacağımızı umuyorum 🤩👍🏻 Kızımdaki farkındalık inanılmaz arttı! Televizyon azaldı tableti bıraktık, sürekli oyun geliştirme peşine düştük.. biz çok memnunuz! Teşekkürler Ali öğretmenimiz

Hatice Kılıçaslan Çapar - Veli

Ali Bey ilgili ve çok başarılı bir eğitmen. Çocuğum kolay kolay kimseye açmaz kendini ama Ali Bey e çok çabuk alıştı ve gideceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyor.Kurdugu cümlelerde bile değişiklik oldu daha güvenli kısa sürede bukadari bile beklemiyorduk.Cok memnunuz aldigimiz eğitimden, ilgiden .Çok tesekkur ediyorum Ali Bey’e ve tüm Elit psikolojik danışmanlık çalışanlarına

Gamze Oflaz - Veli

Ali bey çok becerikli, çocuklarla iletişimi süper. Çocuğum onun sayesinde arkadaşlarıyla güzel oyunlar oynamayı ögrendi ve paylaşımı ögrendi bundan dolayı Ali beye teşekkür ederiz.

Derya Çalkan - Veli

Böyle bir eğitim sahası için Ali hocama çok teşekkürler.Çocugun isteyerek gittiği bir ortam kolay oluşturulan bir iş olmasa gerek.Başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Gülistan Şahin - Veli

Çok başarılı bir merkez çocuklar artık daha kavga etmeden daha anlaşılır bir şekilde oynuyorlar ali hocamıza çok teşekkür ederim böyle bir merkezi kurduğu için daha çok devamını dilerim.

Sedil Adga - Veli

Ali bey çok zeki birisi ayrıca işinde bir profesyonel ! Oğlum severek gidiyor. Gözlemleri, yaklaşımları da benim için oldukça önemli. Ayrıca, kesinlikle verilen paraya değiyor. Oğlum da ki değişiklikleri, motor becerilerini ve psiko-sosyal değişiklikleri hemen farkettik. Burdan teşekkür ediyoruz…

Eda Yücel - Veli

“Kızım domates sevmez, hatta dokunamazdı, şimdi ilk kez domatese dokunuyor ve oyun olunca domates sevmediğinin farkına bile varmadı. Teşekkürler Ali bey.”

Aytürk İnci - Veli

“Elit Akıl Oyunları Merkezi, İnsanlara büyük yararı olan akıl zeka oyunlarının vücut bulmuş hali. Bana ve çevremdekilere olan katkınızdan dolayı teşekkür ederim”

Kadir Budak - Öğrenci