Sömestr Tatili Atölyesi

Osmaniye Sömestr Tatili Atölyesi

Bir dönem boyunca yorulan yıpranan çocuklarımızın atölyemizde eğlenerek oynaması onları rahatlatacak ve onları aslında 2nci döneme de hazırlayacaktır. Zira atölyemizde öğrencilerimizin dikkat süreleri artacak, dikkat dağınıklığı varsa ortadan kalkacak, hafızaları güçlenecek, görsel algıları gelişecek, rekabet edebilmeyi öğrenecek ve daha birçok kazanımla atölyemizden ayrılacaklar.

Sömestr tatili atölyemiz her yaştan öğrencilerimizin katılabildiği, bireysel yada grup olarak yürüttüğümüz bir süreçtir. Birçok kazanım elde edilirken öğrenciler rahatlamakta, eğlenmekte ve farkında olmadan gelişmeye devam etmektedirler.

Peki Akıl ve Zeka Oyunları dersini her önünüze çıkan insandan mı almalısınız yoksa bu işe yıllarını vermiş, birçok öğrencisi olmuş, alanına hakim ve tecrübeli bir eğitmenden mi almalısınız? İşte tamda bu noktada Elit Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi ve eğitmeni sizin için değişilmez tercih sebebidir. Şimdiye kadar yapılan çalışmalarımızla öğrencilerin kazanımlarının aileleri aşarak öğrencilerin öğretmenlerinin dahi dikkatini çekmektedir.

O halde sizlerde “sömestr tatilinde çocuğuma faydalı neler yaptırabilirim” diye düşünüyorsanız hiç tereddütsüz atölye çalışmalarımıza katılmalısınız.