Üstün Yetenekliler Atölyesi

Osmaniye Ustun Yetenekliler Atölyesi

ÜSTÜN YETENEKLİ BİR ÇOCUĞA SAHİP OLABİLİRSİNİZ!
Her insan hayata birçok yetenekle donatılarak başlar. Bu yetenekler ülkemizde zamanla ve tesadüflerle keşfedilir. Bilsemler üstün yetenekli bireylerin yeteneklerini hızla keşfetmek, geliştirmek ve topluma katkıda bulunmalarını sağlamak için kurulmuştur. Anneler ve babalar çocuklarınızın yeteneklerini keşfetme serüveninde onların en büyük yol göstericilerisiniz. Unutmayın! Her çocuk özeldir. Çocuğunuzun faydalı ve mutlu bir birey olarak hayatına devam edebilmesi için yeteneklerini keşfetmesine olanak tanıyın.

İşte bizlerde Elit Akıl ve Zeka Oyunları olarak çocuklarımızın yeteneklerini erken yaş döneminde keşfederek onların yeteneklerinin körelmemesi için ve kalıcılığını artırabilmek için üstün yetenekliler atölyemizi kurduk. Çünkü her özel çocuk BİLSEM’lere gidememekte.

Peki üstün yetenekli bir çocuğun eğitilmesi için en önemli etken nedir? Tabiî ki eğitimi veren eğitmenin kalitesi, becerileri, tecrübesi ve tabiî ki alanına olan hakimiyeti ön plana çıkmaktadır. Elit Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi olarak bu bilinçle alanında kendini ispatlamış bir eğitmenle çalışmanın mutluluğu içindeyiz.

Sizler de eğer çocuğunuzun üstün yetenekli olduğunu düşünüyorsanız çocuğunuzu mutlaka bu atölye çalışmalarına dahil ettirmelisiniz.