Yaz Okulu Atölyesi

Osmaniye Yaz Okulu Atölyesi

Bir okul yılı boyunca yoğun çalışma temposunda boğulmuş olan öğrencilerimizin eğlenerek rahatladığı ve farkında olmadan gelişmeye devam ettiği bir ortamda çocuklarımız kesinlikle bulunmalıdır.

Özellikle yaz tatilinde çocuklarımızın “boş kalmasın, mutlaka bir yerlere göndereyim, baskete gitsin, yüzmeye gitsin veya mutlaka bir şeyler yapsın” diyen birçok aile bize ve atölyemize başvurmaktadır. Zira bu faaliyetlerin içerisinde çocuklarımıza en çok katkısı ve yararı olan konu tartışmasız Akıl ve Zeka Oyunlarıdır.

Peki Akıl ve Zeka Oyunları dersini her önünüze çıkan insandan mı almalısınız yoksa bu işe yıllarını vermiş, birçok öğrencisi olmuş, alanına hakim ve tecrübeli bir eğitmenden mi almalısınız? İşte tamda bu noktada Elit Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi ve eğitmeni sizin için değişilmez tercih sebebidir. Şimdiye kadar yapılan çalışmalarımızla öğrencilerin kazanımlarının aileleri aşarak öğrencilerin öğretmenlerinin dahi dikkatini çekmektedir.

O halde sizlerde “yazın çocuğuma faydalı neler yaptırabilirim” diye düşünüyorsanız hiç tereddütsüz atölye çalışmalarımıza katılmalısınız.